O nas

Brzyski Dental Care to odpowiedź na rosnące potrzeby pacjentów, którzy dbają o siebie i oczekują usług medycznych na najwyższym światowym poziomie.

Wśród innych gabinetów wyróżnia nas profesjonalizm, nowoczesne wyposażenie i bezpieczeństwo pacjenta.

Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy aż pięcioletnią gwarancję na większość usług pod warunkiem kontroli co sześć miesięcy w naszym gabinecie.

Jasno podkreślamy wagę odpowiedniej profilaktyki. Żeby utrzymać własne zęby do późnej starości musi być ona systematyczna. Dlatego dla zachęty druga w roku higienizacja zębów jest o połowę tańsza.

W Brzyski Dental Care szczególną wagę przywiązujemy do budowania relacji z pacjentem. Wierzymy, że osoba, która odwiedziła nas po raz pierwszy będzie z nami również za 10 lat. Dlatego spędzamy czas na poznaniu pacjenta i zrozumieniu jakie ma potrzeby. Pozwala to na indywidualny dobór planu leczenia.

Na komfort pacjentów wpływa atmosfera gabinetu, ciepłe, stonowane kolory, starannie dobrane dodatki. Pacjent czuje się zrelaksowany i zadowolony.

Brzyski Dental Care jest zbudowany na wieloletnich doświadczeniach zawodowych doktora Witolda Brzyskiego zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Utrzymanie najwyższych standardów leczenia jest możliwe przez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach zawodowych, przynależności do towarzystw naukowych.

Zapraszamy do Brzyski Dental Care.
WITOLD BRZYSKI